Home Poskytované služby Komplexní služby při prodeji nemovitostí
Komplexní služby při prodeji nemovitostí Tisk Email

Jednou z hlavních náplní činnosti naší kanceláře je oblast týkající se převodu nemovitostí, bytů a nebytových prostor včetně jejich pronájmu. Poskytujeme profesionální služby za velmi příznivé smluvní ceny. Služby zahrnují poradenství, sepis kupní smlouvy a smlouvy o adovkátní úschově, ověření podpisů, podání smluv na katatr nemovitostí. Provedeme Vás celým procesem prodeje či koupě Vaší nemovitosti, a to od samého výběru až po realizaci převodu, vyplacení kupní ceny prodávajícímu a úhradu daně z převodu nemovitostí přímo na účet příslušného finančního úřadu.

Preferujeme osvědčený a bezpečný způsob prodeje nemovitostí formou advokátní úschovy kupní ceny nemovitostí, kdy je kupní cena nemovitostí po podpisu kupní smlouvy kupujícím složena do advokátní úschovy, poté dojde k převodu vlastnického práva k nemovitosti v katastru nemovitostí a následně je kupní cena vyplacena prodávajícímu a současně uhrazena daň z převodu nemovitostí. Tento komfortní a bezpečný způsob poskytuje právní jistotu oběma zůčastněným stranám, prodávajícímu i kupujícímu.

Naše kancelář Vám zajistí komplexní pomoc při prodeji Vaší nemovitostí. Spolupracujeme s ověřenými zprostředkovateli prodeje nemovitostí ve Zlínském kraji, které můžeme doporučit, i znalci zpracujícími požadovaný znalecký posudek. Nejedná se o velké realitní kanceláře s přemrštěnými provizemi a neosobním přístupem. Z toho důvodu se můžete obrátit na naši advokátní kancelář již ve fázi zamýšleného prodeje či koupě Vaší nemovitosti.

 

Aktuality

Poskytujeme komplexní služby při prodeji nemovitostí.

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vás provedeme všemi procesy, které se týkají prodeje Vaší nemovitosti.


Občanské právo

Sepisování darovacích smluv, kupních smluv, řešení majetkových vztahů, ...

Obchodní právo

Založení společnosti všech právních forem a družstev, zastupování před Živnostenskými úřady, řešení sporů, ...

Bytová problematika

Sepisování nájemních smluv, ukončení nájemních vztahů, řešení sporů ...

Prodeje nemovitostí

Naše kancelář Vám zajistí komplexní pomoc při prodeji Vaší nemovitostí.